BN021C LED10S/840 L600 60cm 4000K 1050Lm LED lišta Ledinaire Batten Gen3 Philips
Kód: 871951452786799 / 911401841982
Neohodnoceno
3-10 dnů
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
General Information
Barva světelného zdroje
840 neutrální bílá
Patice
G13  [ Medium Bi-Pin Fluorescent]
Vyměnitelnost světelného zdroje
Ne
Počet předřadníkových jednotek
1 unit
Předřadník / napájecí jednotka / transformátor
PSU  [ Power supply unit]
Včetně předřadníku
Ano
Typ optiky
VWB  [ Very wide beam]
Divergence světelného paprsku svítidla
170°
Připojení
Dvoupólový zasunovací konektor
Kabel
Třída ochrany IEC
Bezpečnostní třída II
Test žhavým drátem
Teplota 650 °C, doba 30 s
Značka hořlavosti
F  [ For mounting on normally flammable surfaces]
Značka CE
CE mark
Značka ENEC
Záruční lhůta
3 roky
Konstantní světelný výkon
No
Počet produktů v MCB (16A typ B)
10
Fotobiologické riziko
Photobiological risk group 0 @ 200mm to EN62471
Specifikace fotobiologického rizika
0,2 m
Splňuje požadavky evropské směrnice RoHS
Ano
Jednotné hodnocení oslnění CEN
27
Light Technical
Nasycená červená
<50
Operating and Electrical
Vstupní napětí
220 to 240 V
Vstupní frekvence
50 nebo 60 Hz
Náběhový proud
9 A
Doba náběhu
0,001 ms
Účiník (min.)
0.9
Controls and Dimming
Regulovatelné
Ne
Mechanical and Housing
Materiál pláště
Polykarbonát
Materiál reflektoru
Polykarbonát
Materiál optiky
Polycarbonate
Materiál optického krytu/čoček
Materiál uchycení
Povrchová úprava optického krytu/čoček
Opálové provedení
Celková délka
586 mm
Celková šířka
28,4 mm
Celková výška
35,7 mm
Barva
WH
Rozměry (výška x šířka x hloubka)
36 x 28 x 586 mm (1.4 x 1.1 x 23.1 in)
Approval and Application
IP kód
IP20  [ Chráněno proti vniknutí prstů]
Kód ochrany proti mechanickým nárazům
IK02  [ 0.2 J standard]
Initial Performance (IEC Compliant)
Počáteční světelný tok (tok systému)
1050 lm
Tolerance světelného toku
+/-10%
Počáteční účinnost svítidla LED
105 lm/W
Počáteční korelační teplota chromatičnosti
4000 K
Počáteční index barevného podání
>80
Původní chromatičnost
0.38, 0.38, SDCM≤5
Počáteční příkon
10 W
Tolerance spotřeby energie
+/-10%
Over Time Performance (IEC Compliant)
Závadovost ovládacího předřadníku při střední životnosti 50 000 h
7,5 %
Jmenovitý světelný tok při střední životnosti* 50 000 h
L65
Application Conditions
Rozsah okolní teploty
-20 až +40 °C
Účinnost při okolní teplotě Tq
25 °C