Platby

Platba

Hotově

Zboží lze zaplatit v hotovosti při osobním odběru v naší firemní provozovně v Kravařích ve Slezsku.


Na dobírku

Objednejte a zaplaťte až při převzetí! Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží pracovníkovi přepravní společnosti až při převzetí zboží. Zaplatit můžete jak hotově, tak kartou dle možnosti dopravce.


Bankovním převodem

Zboží zaplatíte převodem na náš bankovní účet předem. Údaje k platbě Vám budou zobrazeny po odeslání objednávky, kdy budou také automaticky odeslány na e-mail, který jste uvedli při vyplňování kontaktních údajů v rámci objednávky. Zásilku odesíláme ihned po připsání platby na náš účet.


Kartou

Jedná se o rychlou online platbu pro držitele karty Mastercard a Visa. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do zabezpečeného rozhraní, kde platbu autorizujete. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku odesíláme ihned po jejich obdržení.

MasterCard Visa Visa Electron Maestro

Při akceptaci platebních karet využíváme standard 3D Secure GP webpay, což je nejmodernější platební brána umožňující bezpečné platby kartou na Internetu. Údaje ze své platební karty zadáváte přímo do této platební brány, nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím šifrovaného protokolu. Platba kartou je bezpečný a pohodlný způsob nakupování.


Převodem na účet online - Platební brána ThePay

Okamžitá a bezpečná platba prostřednictvím Vašeho internetového bankovnictví, do kterého budete přesměrováni po odeslání objednávky. V zabezpečeném rozhraní Vaší banky stačí připravenou platbu autorizovat a převod proběhne do několika minut, což výrazně urychlí možnost expedice zásilky.

Platí pro následující platební tlačítka: Platba 24, ČSOB, MojePlatba, MONETA, Fio Banka, mPeníze, Raiffeisenbank, Equa Bank.

Česká Spořitelna - Platba24 ČSOB Komerční Banka - MojePlatba MONETA
Fio Banka mBank - mPeníze Raiffeisenbank - ePlatby Equa bank

Všechny platby jsou realizovány prostřednictvím účtu zpracovatele plateb společnosti Thepay.cz, s.r.o. Citlivé vstupní údaje z Vašeho internetového bankovnictví jsou chráněny platební bránou Vaší banky a nedostávají se do prostředí třetích stran.