BY121P G5 LED200S/865 PSD NB/55° 20000Lm 6500K G5 CoreLine Highbay Philips
Kód: 871951495580600 / 911401630608
Neohodnoceno
adewqewq
3-10 dnů
Můžeme doručit do:
871951495580600 / 911401630608
Průmyslové svítidlo, IK08, stmívatelné, úzká optika 55°, pro teplotu prostředí až +45°C.
CoreLine Highbay Gen5 splňuje příslib CoreLine v podobě inovativního a snadno použitelného
čas, CoreLine Highbay je velmi snadno ovladatelný. Svítidlo lze instalovat na
vaše stávající rozvodná síť a elektrické připojení je jednoduchý úkol, bez
potřeba otevřít svítidlo a externí konektor IP65. S možností výběru ze dvou
úhly paprsku: úzký a široký paprsek, můžete si upravit plán osvětlení tak, aby vám vyhovoval
přesné potřeby. Tato řada také zahrnuje svítidla Interact Ready s integr
bezdrátové komunikace a integrované senzory pohybu a denního světla. Tak
CoreLine Highbay Gen5 je připraven k použití s jakýmkoliv osvětlením Interact připojeným
Systém.
Výhody
• Šetří energii a náklady na údržbu
• Snadná instalace - jeden závěsný hák a externí konektor, přídavné
montážní konzola pro větší flexibilitu
• Ideální pro obecné aplikace, s robustní konstrukcí a vysokou vodou a
odolnost proti prachu (IP65)
• Výběr ze čtyř typů produktů: BY121P, BY122P, BY120P a BY122X
• Dlouhá životnost a vysoká účinnost: 50 000 hodin s tokem 85 % min. ve srovnání s
počáteční úroveň; až 160lm/W
• Volba možností paprsku: úzký a široký paprsek, pro nízké oslnění bez přídavného světla
Příslušenství
• Moderní, vysoce kvalitní hliníkové pouzdro
• Jednobodová montáž a externí, předem namontovaný elektrický konektor IP65
• Volitelné verze: stmívání DALI, integrované bezdrátové připojení (Interact Ready)
aplikace
• Všeobecná výroba
• Výstavní sály
• Sklady a logistická centra
• Salonky s vysokým stropem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Provozní a elektrické
Náběhový proud
53 A
Spotřeba energie
134 W
Kabel
Kabel 0,3 m s konektorem 3-pólový
Účiník (zlomek)
0,95
Počet produktů na MCB 16 A typu B
8
Spojení
Připojovací jednotka 3-pólová
Náběhová doba
300 ms
Frekvence linky
50 nebo 60 Hz
Vstupní napětí
220 až 240 V
Vstupní frekvence
50 nebo 60 Hz
Výkon v průběhu času (v souladu s IEC)
Poruchovost řídicího zařízení při střední životnosti 100 000 h
10 %
Míra selhání řídicího zařízení při střední životnosti 50 000 h
5 %
Udržování lumenu při střední životnosti* 50 000 h
L85
Udržování lumenu při střední životnosti* 100 000 h
L75
Schválení a aplikace
Značka hořlavosti
Pro montáž na běžně hořlavé povrchy
Třída ochrany IEC
Bezpečnostní třída I
značka CE
Ano
Hodnocení udržitelnosti
Kód ochrany proti vniknutí
IP65 [Ochrana proti pronikání prachu, odolná proti tryskání]
Mech. kód ochrany proti nárazu
IK08 [5 J, ochrana proti vandalům]
V souladu s EU RoHS
Ano
Fotobiologické riziko
Fotobiologická riziková skupina 1 @200 mm podle EN62778
Specifikace fotobiologického rizika
18,2 m
Záruční doba
5 let
značka ENEC
značka ENEC
Zkouška žhavicím drátem
Teplota 650 °C, doba trvání 30 s
Údaje o produktu
Číslo materiálu (12NC)
Celý název produktu
BY121P G5 LED200S/865 PSD NB
EAN/UPC - Pouzdro
Objednací kód
Úplné EOC
EAN/UPC – produkt
SAP čitatel – množství v balení
1
Čitatel – balení na vnější krabici
1
Název objednávky
BY121P G5 LED200S/865 PSD NB
Ovládání a stmívání
Ovladač / pohonná jednotka / transformátor
Napájecí zdroj s rozhraním DALI
Ovládací rozhraní
DALI
Stmívatelné
Konstantní světelný výkon
Ne
Obecná informace
Počet převodovek
Jednotka
Včetně ovladače
Světelný zdroj vyměnitelný
Ne
Technologie osvětlení
VEDENÝ
Mechanické a pouzdrové
Materiál reflektoru
Materiál optického krytu/čočky
Polykarbonát
Domovní materiál
Tlakově litý hliník
Barva bydlení
Šedá
Optický materiál
Polykarbonát
Celková délka
330 mm
Celkový průměr
330 mm
Fixační materiál
Povrchová úprava optického krytu/čočky
Průhledná
Celková výška
99 mm
Podmínky aplikace
Maximální úroveň ztlumení
10 %
Vhodné pro náhodné spínání
Výkon okolní teplota Tq
35 °C
Počáteční výkon (v souladu s IEC)
Počáteční barevnost
(0,316, 0,332) SDCM<5
Tolerance světelného toku
+/-10 %
Tolerance spotřeby energie
+/-10 %
Teplota
Rozsah okolních teplot
-30 až +50 °C