D2S 85122WHV2C1 35W 85V P32d-2 WhiteVision gen2 Philips

Kód: 8727900377293
Neohodnoceno
Značka: Philips
1 330 Kč 1 099 Kč bez DPH
3-10 dnů
Můžeme doručit do:
11.6.2024

8727900377293.

 • Elektrické vlastnosti

  • Napětí 85  V
  • Příkon 35  W
 • Informace pro objednávání

  • Zadání objednávky 85122WHV2C1
 • Popis výrobku

  • Typ D2S
  • Aplikace
   • Dálková světla
   • Potkávací světla
  • Homologace ECE
  • Řada WhiteVision
  • Technologie Xenon
  • Označení D2S WhiteVision

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čiré, jasné bílé světlo porazí temnotu

Intenzivní a bělejší světlo zlepšuje řidičovu koncentraci

Typ žárovky: D2S

Balení: 1 kus

85 V, 35 W

Dokonalý bílý efekt vhodně doplní ostatní LED světla na vašem voze

Přední světla Philips Xenon WhiteVision gen2 jsou dokonalou volbou pro ty, kdo si přejí jasný a bílý vzhled svých předních světel – podobný, jako mají světla založená na LED. Díky stejné teplotě barev, jakou mají světla LED, je Xenon WhiteVision gen2 dokonalým vylepšením Vašich xenonových předních světel.

Ostrý, čistě bílý kužel světla prořízne temnotu

S teplotou barev až 5000 K osvětlují žárovky Philips Xenon WhiteVision silnici před vámi jasným a čistým bílým světlem prorážejícím temnotu. Místo vynakládání úsilí na rozlišování cesty před vámi si můžete užívat bezpečnější a více vzrušující jízdu. Díky automobilovému osvětlení Philips už pro Vás noční jízdy nebudou znamenat omezení.

Větší kontrast pro zlepšenou viditelnost a bezpečnější jízdu

Při jízdě ve tmě je životně důležité být schopen rychle detekovat a identifikovat dopravní značení a značky. Se světly Xenon WhiteVision získáte intenzivní a rovnoměrné bílé světlo. V kombinaci s vysokou teplotou barev poskytují tato přední světla vyšší kontrast a lepší odraz od předmětů a značek. A budete prožívat pohodlnější a bezpečnější jízdu. Skutečností je, že mnoho dopravních nehod způsobují unavení nesoustředění řidiči. Toto bílé světlo Vám pomůže udržet koncentraci a zůstávat na pozoru i při noční jízdě.

Výkonnější světelný paprsek pro lepší vidění

Toto výkonné bílé přední světlo vám poskytne intenzivnější osvětlení. Philips WhiteVision gen2 se vyznačuje vysoce výkonným světlem, které vytváří až o 120 % lepší vidění v porovnání s legálním minimálním standardem. Vylepšené světlo zlepšuje vaše vidění, abyste mohli lépe řídit své vozidlo.

Intenzivní bílé světlo, stoprocentně legální na silnici

Ačkoli vám jasnější světla umožňují lépe vidět, oslňují-li protijedoucí řidiče, zhoršují tím vaše bezpečí na silnici. Žárovky Xenon WhiteVision gen2 s certifikací ECE poskytují intenzivní bílé světlo legálně použitelné na silnici – barva předního světla je harmonizována pro LED světla. Výsledné světlo nabízí vynikající viditelnost pro bezpečnější jízdu, aniž by obtěžovalo ostatní řidiče.

Philips je oblíbenou volbou všech velkých automobilových výrobců

Společnost Philips je renomovaná pro své technologicky vyspělé a inovativní automobilové osvětlení, které se u moderních vozidel stalo standardem. Každý druhý automobil v Evropě a každý třetí na světě je vybaven světly Philips, která jsou oblíbenou volbou všech významných výrobců automobilů.

Automobilové žárovky Philips jsou vysoce odolné

Sklo UV-Quartz je pevnější než tvrzené sklo a je vysoce odolné vůči teplotním extrémům a vibracím, čímž eliminuje riziko předčasného selhání. Automobilové lampy ze skla Philips UV-Quartz schopné odolávat těžkým teplotním šokům umožňují dosáhnout vyššího tlaku uvnitř žárovky, který pak může vytvářet silnější světlo pro lepší viditelnost při jízdě. Kromě speciální technologie ochranné anti-UV vrstvy na ochranu čelních světel před škodlivým ultrafialovým zářením se můžete spolehnout také na to, že tato světla jsou stavěna tak, aby vydržela.

Doplňkové parametry

Kategorie: D2S
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: