DN065B G4 LED12/830 12W D150 RD 1200Lm Ledinaire Slim Downlight Philips
Kód: 871951446427800 / 929003250532
Neohodnoceno
3-10 dnů
Můžeme doručit do:
871951446427800 / 929003250532 SK:871951432890700/929002663832 Zapuštěný tenký downlight tvar kruhu, integrovaný driver, výška 45 mm, zespodu IP40.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Provozní a elektrické
Náběhový proud
3,85 A
Vstupní napětí
220 až 240 V
Frekvence linky
50 nebo 60 Hz
Spotřeba energie
12 W
Počet produktů na MCB 16 A typu B
74
Vstupní frekvence
50 nebo 60 Hz
Účiník (zlomek)
0,9
Spojení
Šroubovací připojovací blok 2-pólový
Výkon v průběhu času (vyhovující IEC)
Udržování lumenu při střední životnosti* 50 000 h
L65
Schválení a aplikace
V souladu s EU RoHS
Ano
Značka hořlavosti
Pro montáž na běžně hořlavé povrchy
Kód ochrany proti vniknutí
IP20 (přední IP44)
Třída ochrany IEC
Bezpečnostní třída II
Záruční doba
3 roky
Mech. kód ochrany proti nárazu
IK03 [0,3 J]
značka CE
značka CE
Údaje o produktu
EAN/UPC - Pouzdro
Čitatel - Množství v balení
1
Objednací kód
Úplný kód produktu
Název objednávky
DN065B G4 LED12/830 12W 220-240V D150 RD
Celý název produktu
Čitatel - Balíčky na vnější krabici
12
Číslo materiálu (12NC)
Ovládání a stmívání
Konstantní světelný výkon
Ne
Stmívatelné
Ne
Obecná informace
Světelný zdroj vyměnitelný
Technologie osvětlení
VEDENÝ
Včetně ovladače
Ano
Mechanické a bydlení
Celkový průměr
175 mm
Celková výška
45 mm
Materiál reflektoru
Celková délka
175 mm
Celková šířka
175 mm
Barva bydlení
Bílý
Rozměry (výška x šířka x hloubka)
45 x 175 x 175 mm
Domovní materiál
Kov-plast
Počáteční výkon (vyhovující IEC)
Počáteční barevnost
(/) 5SDCM
Tolerance spotřeby energie
+/-10 %
Tolerance světelného toku
+/-10 %
Teplota
Rozsah okolních teplot
-20 až +40 °C