DN065C G4 LED12/830 12W RD Ø175mm 1200Lm přisazený tenký Downlight Philips
Kód: 871951446447600 / 929003251532
Neohodnoceno
3-10 dnů
Můžeme doručit do:
871951446447600 / 929003251532 SK:871951432902700/929002664432/929002034102 Přisazený tenký downlight, Ø 175 mm, výška 40 mm, zespodu IP40. Řada LEDINAIRE obsahuje výběr oblíbených, standardně dostupných LED svítidel, která se vyznačují vysokou úrovní kvality typickou pro společnost Philips a přívětivou cenou. Spolehlivé, energeticky účinné a cenově dostupné – přesně to, co potřebujete. Výhody • Kvalita a spolehlivost značky Philips • Úspora energie • Komfortní, difuzně vyzařující povrch světla Vlastnosti • K dispozici výběr z několika velikostí a světelných toků • K dispozici výběr z několik teplot chromatičnosti • Mimořádně štíhlé provedení Aplikace • Chodby • Toalety • Čekárny
Detailní informace
Detailní popis produktu
Provozní a elektrické
Náběhový proud
3,85 A
Vstupní napětí
220 až 240 V
Frekvence linky
50 nebo 60 Hz
Vstupní frekvence
50 nebo 60 Hz
Spotřeba energie
12 W
Účiník (zlomek)
0,9
Schválení a aplikace
Kód ochrany proti vniknutí
IP20/40 [Ochrana prstů, vyzařující povrch]
Mech. kód ochrany proti nárazu
IK03 [0,3 J]
Údaje o produktu
Čitatel - Množství v balení
1
Název objednávky
DN065C G4 LED12/830 12W 220-240V 6-D175
Objednací kód
Úplný kód produktu
EAN/UPC - Pouzdro
Celý název produktu
Číslo materiálu (12NC)
Čitatel - Balíčky na vnější krabici
12
Čistá hmotnost
0,380 kg
Výkon v průběhu času (vyhovující IEC)
Udržování lumenu při střední životnosti* 50 000 h
L65
Ovládání a stmívání
Stmívatelné
Ne
Obecná informace
Technologie osvětlení
VEDENÝ
Značka hořlavosti
Pro montáž na běžně hořlavé povrchy
Typ motoru se světelným zdrojem
VEDENÝ
Třída ochrany IEC
Bezpečnostní třída II
V souladu s EU RoHS
Ano
Světelný zdroj vyměnitelný
Ne
Včetně ovladače
Ano
Světelný paprsek svítidla se šíří
110°
Jednotné hodnocení oslnění CEN
28
Počet produktů na MCB 16 A typu B
74
Konstantní světelný výkon
značka CE
značka CE
Záruční doba
3 roky
Spojení
Šroubovací připojovací blok 2-pólový
Barva světelného zdroje
830 teplá bílá
Značka
Philips
Mechanické a bydlení
Celková výška
27 mm
Celková šířka
175 mm
Celkový průměr
175 mm
Materiál reflektoru
Celková délka
175 mm
Barva bydlení
Bílý
Rozměry (výška x šířka x hloubka)
NaN x NaN x NaN mm
Domovní materiál
Kov-plast
Počáteční výkon (vyhovující IEC)
Tolerance spotřeby energie
+/-10 %
Tolerance světelného toku
+/-10 %
Init. Corr. Teplota barvy
3000 K
Teplota
Rozsah okolních teplot
-20 až +40 °C