HMI 2500/DIGITAL 6300K G38 Osram
Kód: 4052899984295 / HMI 2500/DIGITAL
Neohodnoceno
3-10 dnů
Můžeme doručit do:
4052899984295 / HMI 2500/DIGITAL, 6300K, 500h OSRAM
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technical Data
Electrical data
Nominal wattage
2500.00 W
Nominal voltage
118 V
Nominal current
24.5 A
Photometrical data
Nominal luminous flux
220000 lm
Color temperature
6300 K
Color rendering index Ra
90
Dimensions & weight
Diameter
60.9 mm
Length
225.0 mm
Lifespan
Lifespan
500 h
Additional product data
Base (standard designation)
G38
Environmental information
Information according Art. 33 of EU Regulation (EC) 1907/2006 (REACh)
Date of Declaration
Primary Article Identifier
Candidate List Substance 1
No declarable substances contained
Declaration No. in SCIP database
Packaging information
EAN
Unit
Piece
Dimension l x w x h
Weight
Volume
4052899984295 VS
1 314mm x 153mm x 152mm 539.00g 7.30dm³